Vpis novih članov

Poletne počitnice so se zaključile in spet je čas za šolo in vrtec. Poleg dopoldanskih obveznosti pa je nujno, da popoldan možgančke malce spočijemo, se sprostimo in zabavamo v dobri družbi.

Vabimo vse otroke od 3. leta dalje, da se nam pridružijo na telovadbi in tečajih smučanja. Skupaj se bomo zabavali, najbolj zagreti pa se lahko vključijo tudi v tekmovalne skupine.

Suhih treningi:

S suhimi treningi začnemo v ponedeljek, 2.9.2019, v Tivoliju. Dobili se bomo pri mini golfu, kjer se bomo igrali tekalne igre, igre z žogo, skrivalnice, premagovali ovire v naravi, oponašali gibanja različnih živali, in še in še. Poleg treningov v Tivoliju se bomo vsak četrtek dobili na Taboru, kjer se bomo učili rolati, igrali bomo hokej in premagovali najrazličnejše poligone.

Termini suhih treningov v septembru so:

• Ponedeljek: 17:30 – 19:00 (Park Tivoli)
  • Sreda: 17:30 – 19:00 (Park Tivoli)
  • Četrtek: 17:30 – 19.00 (Tabor, rolanje)

Otroci s seboj potrebujejo športno opremo in pijačo. V četrtek pa seveda tudi rolarje, ščitnike, čelado in dobro voljo!

V oktobru se iz Tivolija preselimo v telovadnice OŠ Toneta Čufarja in OŠ Vodmat. Tam kondicijo nabiramo z različnimi tekalnimi igrami, poligoni, se zabavamo na trampolinu, osvajamo osnove gimnastike, igramo nogomet, košarko, skačemo s kolebnico,… Termini telovadnic bodo znani v sredini septembra.

Smučarski treningi:

S smučanjem začnemo decembra oziroma takoj, ko zapade prvi sneg. Smučati hodimo vsak vikend na avstrijsko – koroško. Imamo enodnevne prevozne tečaje, torej otroke pobiramo v Ljubljani, cel dan smučamo, nato pa jih pripeljemo domov. Lahko pa se nam pridružite tudi starši. Tečaje organiziramo za vse otroke od 3. – 18. leta, za vse, ki so prvič na smučeh in tiste, ki smučanje že obvladajo. Poleg enodnevnih prevoznih tečajev v času novoletnih in zimskih počitnic organiziramo tudi večdnevna zimovanja.

Vpisi:

Vpisi potekajo preko klubskega e-maila: sk.olimpija@siol.net

Za vse dodatne informacije pa smo vam na voljo na e-mailu ali na telefonu:

Matic – 040 593 095 in Mariša – 031 649 182.