Vabilo na zimovanje v Kranjsko Goro

Pozdravljeni, dragi člani SK Olimpija!

Vabimo vas na tradicionalno zimovanje v Kranjski Gori, ki bo potekalo v času šolskih prednovoletnih počitnic od 26.12.2016 do 30.12.2016. Bivali bomo v CŠOD – Center šolskih in obšolskih interesnih dejavnosti Kranjska Gora. Predvideva se, da bodo najmlajši smučali v Kranjski Gori, starejši pa bodo smučali ali v Kranjski Gori ali pa se bodo s kombiji vozili na Koroško – odvisno od vremena in količine snega. Na zimovanje so vabljeni vsi otroci od 3. do 18. leta starosti. Za vse otroke bo glede na njihovo znanje in starost tudi poskrbljeno, da bodo vključeni v primerne skupine. Na voljo bodo skupine tako za začetnike, kot za nadaljevalce ter za že odlične smučarje, za starejše tudi intenzivno izpopolnjevanje tehnike v primeru, da bi v bližnji prihodnosti želeli na učiteljski izpit alpskega smučanja.

V nadaljevanju si lahko preberete nekaj informacij o zimovanju:

Cene:

1. Za otroke, ki spijo z nami od 26.12.2016 do 30.12.2016:

– 330,00 € za otroke, ki niso na pogodbi in niso plačali trenerskega prispevka 80,00 €

– 280,00 € za otroke, ki niso na pogodbi in so plačali trenerski prispevek 80,00 €

– 150,00 € za otroke, ki so na pogodbi

2. Za otroke, ki ne spijo z nami od 26.12.2016 do 30.12.2016:

– 100,00 € za otroke začetnike – snežni vrtec, ki bo trajal 3 ure na dan cca. od 9.00 do kosila

– 180,00 € za otroke, ki niso na pogodbi in niso plačali trenerskega prispevka 80,00 €

– 130,00 € za otroke, ki niso na pogodbi in so plačali trenerski prispevek 80,00 €

– 30,00 € za otroke, ki so na pogodbi

Možnost bivanja v CŠOD je omejena in je ni možno vzeti po dnevih (npr. da bi si otrok želel z nami spati samo 2 dni, ostale dni s starši). Če pa bi kakšen otrok res želel bivati manj kot 4 nočitve, je treba vseeno plačati polno ceno 150,00€.

Prednost pri zasedanju mest v CŠOD bodo imeli tisti, ki se bodo prej prijavili in ob tem nakazali akontacijo, o kateri podrobneje piše spodaj.

Seveda, pa je možno, da z nami smučate tudi manj kot 5 dni, cene po dnevih pa se razdelijo takole:

Za otroke, ki niso na pogodbi in niso plačali trenerskega prispevka so:
– 1 dan 45 €
– 2 dni 85 €
– 3 dni 125 €
– 4 dni 155 €
– 5 dni 180 €

Za otroke, ki niso na pogodbi in so plačali trenerski prispevek so:

– 1 dan 30 €
– 2 dni 60 €
– 3 dni 85 €
– 4 dni 110 €
– 5 dni 130 €

*trenerski prispevek – 80,00 € za trenerjevo karto, ki se še vedno lahko plača in pomeni popust tudi pri dnevnih smučarskih tečajih, pokrije pa se vam, če otrok smuča z nami vsaj 9-krat. Trenerski prispevek je možno plačati do konca leta 2016 .

Cena vključuje najem kombijev, bencin, trenersko dnevnico, trenersko spanje, dnevne aktivnosti (najem drsalk, sank, ognjemet, diplome,…) in za tiste, ki spijo z nami, tudi spanje v CŠOD Kranjska Gora.

Cena ne vključuje otroške smučarske karte. O cenah karte vam še sporočimo, lahko pa povemo, da je dnevna karta na Koroškem, kamor bodo v primeru slabega vremena in pomanjkanja snega odhajali starejši cca. 25 €, v Kranjski Gori pa je 5-dnevna karta za otroka cca. 70€.

Za dodatna vprašanja smo vam na voljo kadarkoli na klubskem e-mailu ali na telefonski številki 031 392 267- Zala Pirnat. Podrobnejše informacije (mesto odhoda, mesto zbora, seznam oblačil, potrebščin, opreme itd., ki jo morajo prijavljeni otroci imeti s seboj) dobite najkasneje teden dni pred zimovanjem.

Prijavite se na sk.olimpija@siol.net

Ob prijavi je potrebno napisati informacije o prijavljenem otroku: Ime, priimek, datum rojstva ter izvesti akontacijo 100,00 € na klubski TRR, ki ga prilagam spodaj. S tem bo vaša prijava uspešna. S prijavo potrdite tudi, da ste o cenah bili obveščeni in se z njimi strinjate, ter boste svoje dolžnosti do kluba poravnali.

TRR: Nova Ljubljanska banka: 02018-0011023333

Veselimo se že skupnega druženja in vas lepo pozdravljamo!

SK OLIMPIJA