V kategoriji starejših deklic in dečkov bodo v sezoni 2021/22 tekmovali otroci, rojeni leta 2006 in 2007. V času priprav se srečujejo s številnimi športi: izvajajo vaje za moč in koordinacijo, tečejo, rolajo, kolesarijo, hribolazijo, itd.

KONDICIJSKI TRENINGI

Z vadbo pričnemo septembra v naravi. Od oktobra do aprila potekajo kondicijski treningi v telovadnici, v maju in juniju pa potekajo treningi ponovno v naravi.
S pestro in raznovrstno vadbo ohranjamo osnovne in dodatno razvijamo specialne motorične sposobnosti (hitrost, vzdržljivost, koordinacija, preciznost, ravnotežje, moč). Skrbimo za kar največji nivo splošne telesne pripravljenosti, kar nam v zimskem obdobju omogoča boljše rezultate ter kvalitetnejše in predvsem varnejše delo na snegu.

T

Termini treningov v naravi (maj, junij in september):

Ponedeljek: 17:30 – 19:00 (Park Tivoli)
Sreda: 17:30 – 19:00 (Park Tivoli)
Četrtek: 17:30 – 19:00 (Park Tivoli)

Termini treningov v telovadnici (od oktobra do maja):

Termini treningov še niso znani.

ODGOVORNI TRENER: Prof. Bor Slivnik – slivnik@gmail.com