Prošnja k sponzorskem sodelovanju

posted in: Uncategorized | 0

Smučarski klub Olimpija se obrača na vsa podjetja, ki jim ni vseeno za športni duh in zdravo življenje otrok in bi radi s sponzorskimi sredstvi pomagali pri razvoju mladih športnikov.

Klub slovi po dolgoletni tradiciji in že več kot 50 let vzgaja tekmovalce, ki segajo vse do svetovnega vrha. Posebno pozornost posvečamo vzgoji mladih tekmovalcev, da svoj prosti čas preživljajo čimbolj aktivno na svežem zraku, v naravi.

Ker se financiranje s strani MOL-a iz leta v leto zmanjšuje in zaostruje, stroški pogona tekmovalnih selekcij pa se povečujejo in ne želimo še dodatno finančno obremenjevati staršev, se na vas obračamo s prošnjo doniranja oziroma sponzoriranja našega kluba, da nam pomagate pri nadaljnji vzgoji mladih smučarjev.

Vse zainteresirane vabimo, da se obrnete na našo klubsko pisarno, kjer vam bodo predstavili delovanje kluba ter ponudili možnosti sponzoriranja našega kluba.

Mail: sk.olimpija@siol.net
Telefon: 031649182 – MarišaV upanju na ugodno rešitev naše prošnje vas lepo pozdravljamo!

Športni pozdrav,
Smučarski klub Olimpija