V skupino kakovostnega športa se vključujejo otroci od 10. leta starosti dalje, ki radi veliko in dobro smučajo, vendar so manj usmerjeni v tekmovanja. Skupina Kakovostni šport se deli na:

• Kakovostni šport mlajši (od 10. do 14. leta)
  • Kakovostni šport starejši (od 15. dalje)

KONDICIJSKI TRENINGI

Z vadbo pričnemo septembra v naravi. Od oktobra do aprila potekajo kondicijski treningi v telovadnici, v maju in juniju pa potekajo treningi ponovno v naravi.
S pestro in raznovrstno vadbo ohranjamo osnovne in dodatno razvijamo specialne motorične sposobnosti (hitrost, vzdržljivost, koordinacija, preciznost, ravnotežje, moč). Skrbimo za kar največji nivo splošne telesne pripravljenosti, kar nam v zimskem obdobju omogoča boljše rezultate ter kvalitetnejše in predvsem varnejše delo na snegu.

Termini treningov v naravi (maj, junij in sptember):

Ponedeljek: 17:30 – 19:00 (Park Tivoli – pri bivšem Hot Horsu)
Sreda: 17:30 – 19:00 (Park Tivoli – pri bivšem Hot Horsu)
Četrtek: 17:30 – 19:00 (Tabor, rolanje)

Termini treningov v telovadnici ( od 1.10.2017 do 30.4.2018):

Torek: 17:15 – 18:45 na OŠ Toneta Čufarja
Petek: 17.15 – 18.45 na OŠ Toneta Čufarja

TRENINGI NA SNEGU

Otroci opravijo vsaj 30 dni na snegu. Na snegu vadijo tako na prosto kot preko različnih koordinacijskih vaj in vaj za izboljševanje tehnike. Poslužujejo se tudi vadbe z različnimi pripomočki. V skupini otroci gradijo na dobrih odnosih, prav tako pa so vedno v dobri kondiciji. Skupina je primerna za vse ljubitelje smučanja. Računamo, da jih bomo v prihodnosti vključili v naše učiteljske ali trenerske vrste.

CENE TRENINGOV:

Kondicijskih treningi:

• kakovostni šport ( od 10. leta dalje), 2x tedensko samo 30 €/mesec

Prvi, poskusni teden treningov, je za nove člane BREZPLAČEN

Dnevni smučarski treningi:

Dnevni smučarski trening se za člane kakovostnega športa BREZ POGODBE zaračuna vsak odhod posebej.

1. Plačan trenerski prispevek in brez pogodbe:
  • 35 € brez smučarske vozovnice

1. Brez plačanega trenerskega prispevka in brez pogodbe:
  • 45 € brez smučarske vozovnice

V ceno je vštet prevoz otroka, prevoz trenerja in trenerjeva dnevnica.

1. Pogodba: 110 €/mesec – 10 mesecev

V ceno so všteti vsi kondicijski treningi, kot tudi 30 dnevnih smučarskih treningov, ki vključujejo prevoz otroka, prevoz trenerja in trenerjevo dnevnico.

1. Trenerski prispevek: 80€/sezono

Otroci (tako tisti s pogodbo kot brez) imajo možnost, da plačajo prispevek za trenersko letno vozovnico v vrednosti 80 €, kar pomeni, da otroci BREZ POGODBE ob odhodu na enodnevni trening plačajo le prevoz in trenersko dnevnico. Za otroke S POGODBO pa pomeni, da za dnevni smučarski trening ne potrebujejo plačati nič dodatnih stroškov.

VODJA KAKOVOSTNEGA ŠPORTA: Špela Kadunc – spela.kadunc@gmail.com

Ostali učitelji:

• Aleš Benet
  • Žiga Skvarča
  • Andraž Burazin
  • Zala Pirnat

Za več informacij se lahko obrnete na naš klubski e-mail: sk.olimpija@siol.net