V skupini alpska šola organiziramo vadbo in smučarski tečaj za predšolske in šolske otroke.
Vključijo se lahko otroci od 3. do 9. leta, ki želijo osvojiti osnovna znanja tehnike alpskega smučanja in jih nato izpopolnjevati.

KONDICIJSKI TRENINGI

S pestro in raznovrstno vadbo ohranjamo in dodatno razvijamo osnovne motorične sposobnosti (hitrost, vzdržljivost, koordinacija, preciznost, ravnotežje, moč). Skrbimo za kar največji nivo splošne telesne pripravljenosti, kar nam v zimskem obdobju omogoča boljše, kvalitetnejše ter predvsem varnejše delo na snegu.

Z vadbo pričnemo v septembru v naravi. Od oktobra do aprila potekajo kondicijski treningi v telovadnicah, v mesecu maju in juniju pa spet v naravi. S kondicijskimi treningi zaključimo ob koncu šolskega leta. V mesecu maju, juniju in septembru imamo tudi 1x tedensko rolanje.

Termini treningov v naravi (maj, junij in september):

Ponedeljek: 17.30 – 19:00 (Park Tivoli – pri bivšem Hot Horsu)
Sreda: 17:30 – 19:00 (Park Tivoli – pri bivšem Hot Horsu)
Četrtek: 17:30 – 19:00 (Tabor, rolanje)

Termini treningov v telovadnici (od 1.10.2017 do 30.4.2018):
Ponedeljek: 17:15 – 18:45 na OŠ Toneta Čufarja
Sreda: 17.15 – 18:45 na OŠ Toneta Čufarja
Petek: 17.15 – 18:45 na OŠ Toneta Čufarja

TRENINGI NA SNEGU

Opravili bomo približno 30 treningov na snegu in sicer ob sobotah, nedeljah, v času božičnih in šolskih počitnic ter ostalih šole prostih dni.
Vsebina dela na snegu je usmerjena k osvajanju in pridobivanju novih znanj tehnike alpskega smučanja in izpopolnjevanje le-te, smučanju v večjih hitrostih (primerno znanju, starosti in sposobnostim otrok).

CENE TRENINGOV

Kondicijskih treningi:

• 2x tedensko samo 30 €/mesec
  • 3x tedensko samo 40 €/mesec

Prvi, poskusni teden treningov, je za nove člane BREZPLAČEN

Dnevni smučarski treningi:

Dnevni smučarski trening se za člane alpske šole BREZ POGODBE zaračuna vsak odhod posebej.

1. Plačan trenerski prispevek in brez pogodbe
  • 35€ brez smučarske vozovnice

1. Brez plačanega trenerskega prispevka in brez pogodbe:
  • 45€ brez smučarske vozovnice

V ceno je vštet prevoz otroka, prevoz trenerja in trenerjeva dnevnica.

1. Pogodba: 110 €/mesec – 10 mesecev

V ceno so všteti vsi kondicijski treningi, kot tudi 30 dnevnih smučarskih treningov, ki vključujejo prevoz otroka, prevoz trenerja in trenerjevo dnevnico.

1. Trenerski prispevek: 80€/sezono

Otroci (tako tisti s pogodbo kot brez) imajo možnost, da plačajo prispevek za trenersko letno vozovnico v vrednosti 80 Eur, kar pomeni, da otroci brez pogodbe ob odhodu na enodnevni trening plačajo le prevoz in trenersko dnevnico. Za otroke s pogodbo pa pomeni, da za dnevni smučarski trening ne potrebujejo plačati nič dodatnih stroškov.

VODJA ALPSKE ŠOLE: Mariša Pirnat – marisa.pirnat@gmail.com

Ostali učitelji:

• Ana Knez
  • Žiga Jamnik
  • Zala Pirnat
  • Monika Lavrič
  • Matej Ribič
  • Vesna Skubic
  • Mark Sepin
  • Zala Jagodic
  • Petra Ribič

Za več informacij se lahko obrnete na naš klubski e-mail: sk.olimpija@siol.net