KONDICIJSKI TRENINGI

S pestro in raznovrstno vadbo ohranjamo in dodatno razvijamo osnovne motorične sposobnosti (hitrost, vzdržljivost, koordinacija, preciznost, ravnotežje, moč). Skrbimo za kar največji nivo splošne telesne pripravljenosti, kar nam v zimskem obdobju omogoča boljše, kvalitetnejše ter predvsem varnejše delo na snegu.

Z vadbo pričnemo v septembru v naravi. Od oktobra do aprila potekajo kondicijski treningi v telovadnicah, v mesecu maju in juniju pa spet v naravi. S kondicijskimi treningi zaključimo ob koncu šolskega leta. V mesecu maju, juniju in septembru imamo tudi 1x tedensko rolanje.

Termini treningov v naravi (maj, junij in september):

Ponedeljek: 17:30 – 19:00 (Park Tivoli)
Torek: 17:30 – 19:00 (Park Tivoli)
Četrtek: 17:30 – 19:00 (Tabor, rolanje)

Termini treningov v telovadnici (od 1.10.2018 do 30.4.2019):

Torek: 17:15 – 18:45 na OŠ Toneta Čufarja
Četrtek: 17:15 – 18:45 na OŠ Toneta Čufarja

TRENINGI NA SNEGU

Opravili bomo približno 30 treningov na snegu in sicer ob sobotah, nedeljah, v času božičnih in šolskih počitnic ter ostalih šole prostih dni.
Vsebina dela na snegu je usmerjena k osvajanju in pridobivanju novih znanj tehnike alpskega smučanja in izpopolnjevanje le-te, smučanju v večjih hitrostih (primerno znanju, starosti in sposobnostim otrok) ter pristop na tekmah odprtega tipa – “ski open”.

CENE TRENINGOV

Kondicijskih treningi:

• 2x tedensko – 30 €/mesec

Prvi, poskusni teden treningov, je za nove člane BREZPLAČEN

Dnevni smučarski treningi:

Dnevni smučarski trening se za člane alpske šole BREZ POGODBE zaračuna vsak odhod posebej.

1. Plačan trenerski prispevek in brez pogodbe
  • 35€ brez smučarske vozovnice

1. Brez plačanega trenerskega prispevka in brez pogodbe:
  • 45€ brez smučarske vozovnice

V ceno je vštet prevoz otroka, prevoz trenerja in trenerjeva dnevnica.

1. Pogodba: 115 €/mesec – 10 mesecev

V ceno so všteti vsi kondicijski treningi, kot tudi 30 dnevnih smučarskih treningov, ki vključujejo prevoz otroka, prevoz trenerja in trenerjevo dnevnico.

1. Trenerski prispevek: 80 €/sezono

Otroci (tako tisti s pogodbo kot brez) imajo možnost, da plačajo prispevek za trenersko letno vozovnico v vrednosti 80 Eur, kar pomeni, da otroci brez pogodbe ob odhodu na enodnevni trening plačajo le prevoz in trenersko dnevnico. Za otroke s pogodbo pa pomeni, da za dnevni smučarski trening ne potrebujejo plačati nič dodatnih stroškov.

VODJA ALPSKE ŠOLE: Mariša Pirnat – marisa.pirnat@gmail.com

Ostali učitelji:

• Katarina Nina Kermavner
  • Hana Jernejčič
  • Ana Knez
  • Žiga Jamnik
  • Zala Pirnat
  • Monika Lavrič
  • Matej Ribič
  • Vesna Skubic
  • Mark Sepin
  • Zala Jagodic